Altijd grip op jouw medicijnbezorging. Gewoon in je eigen AIS. En jouw patiënten weten binnen een tijdvlak van één uur precies welke bezorger er voor de deur staat. Dat is de toekomst van patiëntzorg.








Dat is afhankelijk van het volume dat je bezorgt. Bij één tot enkele bezorgingen per dag is het vaak niet interessant, maar als je meer dan tien pakjes op een dag hebt, dan loont het vaak al om de medicijnbezorging uit te besteden aan Velomedi.
Als een bezorger ziek is garanderen wij altijd dat er een andere ingewerkte medicijnbezorger is om de medicatie netjes te bezorgen. Wij nemen de zorgen rondom de planning, vakanties en ziekte volledig uit handen zodat jij je kan focussen op jouw kerntaken als apotheker.
Hoewel de fiets optimaal is voor het bezorgen van grote hoeveelheden kleine verpakkingen medicatie, kunnen wij ook grote pakketten met bijvoorbeeld incontinentiemateriaal bezorgen. Hiervoor zetten wij bakfietsen in.
Dat kan zeker. Indien nodig zetten wij bakfietsen in om grote hoeveelheden medicatie in één keer aan zorginstellingen te leveren. Zo bezorgen wij tot 10 bakken van een medicijngroothandel in één keer.
Dat kan zeker. Wij hebben ervaring met het samenwerken met de eigen bezorgers van de apotheek en kunnen ook ondersteunen in het proces van afscheid nemen van eigen mensen in vaste die
Nee, wij werken alleen op vaste basis voor apotheken. Zo garanderen we kwaliteit én continuïteit. Heb je een probleem met je planning? Wij kunnen er voor zorgen dat je dat probleem nooit meer hebt. Neem contact op voor een vrijblijvende offerte op maat
Wij hebben een veelzijdige groep mensen. Benieuwd naar zes van onze collega’s? Kijk hier.
Hoewel de fiets ideaal is voor binnen de bebouwde kom, kunnen wij ook prima bezorgen in het buitengebied. Sommige fietskoeriers fietsen meer dan 70km op een dag en komen in verschillende dorpen.
Velomedi heeft nog nooit een dag niet bezorgd. Wij bezorgen altijd, onafhankelijk van het weer. Bij extreme sneeuwval of wind gaan we altijd in gesprek om samen te bepalen of het mogelijk is eerder te starten en alleen het hoognodige te bezorgen.
Dat is natuurlijk afhankelijk van het bezorggebied en het aantal bezorgingen per dag. Maar het grote voordeel van fietskoerierskoeriers is dat zij gemiddeld 18% sneller bezorgen en dat de materiaalkosten ook veel lager zijn. Daar profiteer jij als apotheek van. Wij kunnen altijd vrijblijvend een offerte op maat maken.
Alleen bij apotheken die al vaste klant zijn voor tenminste twee dagen in de week vallen wij in. Wil je nooit meer de stress van last-minute een invaller moeten regelen? Stap dan over naar Velomedi.